Slide W OPARCIU O HISTORIĘ
I NA MIARĘ TWOICH MARZEŃ
GREAT BRAND MANAGEMENT Strona główna keyboard_arrow_down

Slide IDENTYFIKACJA MARKI Odpowiednia oprawa estetyczna i merytoryczna tworzy spójny wizerunek marki i podkreśla jej autentyczność. Ważny jest dla nas każdy element szaty graficznej. Wszystko zaczyna się od logotypu... REBRANDING Jedyną “stałą” w życiu jest zmiana i to właśnie ona najbardziej nas inspiruje.
Przejdź z nami skuteczny proces transformacji, aby osiągnąć silniejszą pozycję firmy w branży.
PRZYGOTOWANIE MATERIAŁÓW MARKETINGOWYCH Spójna grafika wizerunkowa i odpowiednio dobrane teksty marketingowe to kluczowe elementy budujące wrażenie marki. Podczas prezentacji liczy się każdy szczegół:
materiały prasowe, zaproszenia, ulotki czy foldery ofertowe.
WPROWADZANIE STRATEGII MARKI W SOCIALMEDIA,
PR i E - COMMERCE
Zachęcająca komunikacja online to jeden z najważniejszych elementów skutecznej strategii internetowej. Daj się zauważyć i wyróżnić, my Cię w tym wesprzemy. KREOWANIE WIZERUNKU FIRMY ORAZ PRODUKTU I USŁUG Pierwsze wrażenie robi się raz. Ono kształtuje rozpoznawalność i poziom wizerunku marki. Zwracamy uwagę na każdy szczegół, począwszy od nowoczesnych sesji wizerunkowych i produktowych, po dynamiczne i profesjonalne relacje filmowe z wydarzeń. KREOWANIE WIZERUNKU FIRMY ORAZ PRODUKTU I USŁUG Pierwsze wrażenie robi się raz. Ono kształtuje rozpoznawalność i poziom wizerunku marki. Zwracamy uwagę na każdy szczegół, począwszy od nowoczesnych sesji wizerunkowych i produktowych, po dynamiczne i profesjonalne relacje filmowe z wydarzeń. MASZ
PYTANIA?
office@g-ex.pl +48 534 867 905