Slide DOŚWIADCZ

TEGO Z NAMI!
GREAT EVENT EXPERIENCE Strona główna keyboard_arrow_down

Slide IMPREZY INTEGRACYJNE Wierzymy, że tylko zgrany team jest gwarancją sukcesu. Wiedząc jak ważnym elementem jest integracja wśród pracowników, a przede wszystkim w zespołach projektowych, organizujemy niezapomniane imprezy integracyjne i wyjazdy na terenie Polski, a także za granicę, pełne najwyższej klasy i atrakcji. WARSZTATY, SZKOLENIA, KONFERENCJE I KONGRESY Ciągły rozwój to nasza dewiza, dlatego organizujemy profesjonalne warsztaty, szkolenia, kongresy i konferencje dla naszych klientów, umożliwiając ich uczestnikom poszerzenie wiedzy w sposób przyjemny i efektywny. Realizacja tego typu spotkań biznesowych to dla nas unikatowość i nowoczesność. EVENTY OKOLICZNOŚCIOWE Święta i różne ważne wydarzenia to momenty, w których magiczna atmosfera przenika do świata biznesu, tworząc wspaniałe okazje do zacieśnienia więzi między pracownikami a także z partnerami biznesowymi i kontrahentami.
Umacniając te ważne relacje, organizujemy wszelkie eventy: spotkania wigilijne, spotkania noworoczne, Christmas Party, spotkania jubileuszowe oraz wszelkiego rodzaju gale w niepowtarzalnym klimacie.
AKCJE PROMOCYJNE
Zaplanujemy i zorganizujemy wyjątkową akcję marketingową, dzięki której firma oraz produkty na długo zapadną w pamięć klientom. Elegancki relaunch lub uroczyste otwarcie nowej siedziby firmy to momenty, do których przykładamy szczególną uwagę. WYJAZDY INCENTIVE Organizacja wyjazdów motywacyjnych dla pracowników to jedne z kluczowych i skutecznych narzędzi motywowania, nagradzania a także integrowania pracowników i klientów. Biznes tworzą ludzie. WYJAZDY INCENTIVE Organizacja wyjazdów motywacyjnych dla pracowników to jedne z kluczowych i skutecznych narzędzi motywowania, nagradzania a także integrowania pracowników i klientów. Biznes tworzą ludzie. MASZ
PYTANIA?
office@g-ex.pl +48 534 867 905