Slide arrow_back_iosStrona Główna O NAS keyboard_arrow_down

Slide Marta Kiczor Od najmłodszych lat jestem związana z profesjonalnym sportem, dlatego EVENTY są wpisane w moje DNA. To właśnie miejsca, okoliczności i oczywiście ludzie, ich nastawienie, emocje, poziom zaangażowania i chęć osiągnięcia wspólnego celu rozbudziły moją pasję do kreowania niezwykłych momentów.

Naturalną konsekwencją były studia „Marketing i Zarządzanie” w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie. Staż w Konsulacie Polski w Kolonii w 2012 roku, na Wydziale Promocji Handlu i Inwestycji, zdefiniował moją drogę życiową, kiedy podczas największych Targów w Niemczech, odpowiadałam za promocję Polskiej Gospodarki i Inwestycji.
To właśnie we Frankfurcie nad Menem narodziła się moja miłość do Targów.
Determinacja i konsekwencja w zdobywaniu kolejnych doświadczeń targowych po powrocie do Polski pozwoliły na przekształcenie pasji w pracę ekspercką.
Solidnym fundamentem był staż w firmie Targi w Krakowie w 2014 roku i prace projektowe nad takimi Targami jak Eurotool, Kompozyt-Expo oraz 4insulation.
Wprowadzenie, organizacja i rozwijanie Sportowych Targów GO ACTIVE SHOW,  jako Project Director na eventowej mapie Europy Środkowo - Wschodniej oraz realizacja projektu targowego Dni Alergii i Nietolerancji Pokarmowej pod skrzydłami firmy Ptak Warsaw Expo w latach 2016 - 2018  było spełnieniem jednych z piękniejszych i wzniosłych marzeń na ścieżce zawodowej.
Nadszedł czas na kolejne… Wspólne…
Ewelina Rutkowska Od dziecka wiedziała, że będzie projektować i aranżować wnętrza. Ukończenie szkoły National Design Academy w Wielkiej Brytanii i liczne doświadczenia zawodowe, spowodowały realizację najbardziej prestiżowych przestrzeni, w lokalizacjach takich jak : Złota44 w Warszawie, czy Jacht Park Gdynia. W G-EX odpowiada za projektowanie i aranżacje powierzchni wystawienniczych odważnie łącząc wiele trendów, pozostając wrażliwą na wartości i styl każdej marki. Marysia Jaworska-Celmer Perfekcjonistka, zakochana w designie. Na swoim koncie posiada projekty w wyjątkowych lokalizacjach w Polsce, takich jak: Złota44 w Warszawie, Jacht Park Gdynia czy Wozownia w Toruniu. Jej aranżacje przestrzeni wystawienniczych są połączeniem niepowtarzalności i dobrego stylu. Uwielbia odważne projekty, tak samo, jak kryminały i dalekie podróże. Aleksandra Szczęsna Optymistka, ekspert w dziedzinie stylizacji. W G-EX odpowiada za eventy związane z branżą odzieżową, stylizacją, oraz kreację sesji zdjęciowych. Posiada ponad 10 letnie doświadczenie w branży, które zdobyła pracując dla prestiżowych światowych marek odzieżowych, a także realizując projekty na planach zdjęciowych u polskiego, topowego reżysera Patryka Vegi, min. przy filmach: „Kobiety Mafii”, „Kobiety Mafii 2”, „Polityka” i „Bad Boy”.
Tworzyła również ramówkę jesienną w 2019 roku dla TVN, współpracując z Kubą Wojewódzkim, Magdą Gessler, Małgorzatą Foremniak, Augustinem Augurolą, Tomaszem Karolakiem oraz Filipem Chajzerem.
Agata Sobańska Realistka twardo stąpająca po ziemi. Ukończenie Architektury na Politechnice Poznańskiej, dało jej solidny fundament a jednocześnie wolność w realizacji oryginalnych projektów wnętrz. Obecnie w G-EX odpowiada za stronę projektową przestrzeni wystawienniczych, wykazując się przede wszystkim nowoczesnym stylem ich realizacji. Minimalizm i nuty ciepła to odzwierciedlenie jej wizji twórczej. Kamila Kościelniak Dusza towarzystwa o wyjątkowym wyczuciu estetyki. W zespole G-EX czuje się najlepiej w procesach kreatywnych i organizacyjnych. Jej zmysł plastyczny wspiera wizje projektowe zespołu. Ukończyła studia o kierunku Turystyka i Rekreacja, ponieważ uwielbia podróże. Najbardziej kocha eventy okolicznościowe i wyjazdy incentive, a jej życiową pasją jest gotowanie. ZADAJ
NAM
PYTANIE.
Strona Główna office@g-ex.pl +48 534 867 905 ZADAJ
NAM
PYTANIE.
Kamila Kościelniak Dusza towarzystwa o wyjątkowym wyczuciu estetyki. W zespole G-EX czuje się najlepiej w procesach kreatywnych i organizacyjnych. Jej zmysł plastyczny wspiera wizje projektowe zespołu. Ukończyła studia o kierunku Turystyka i Rekreacja, ponieważ uwielbia podróże. Najbardziej kocha eventy okolicznościowe i wyjazdy incentive, a jej życiową pasją jest gotowanie.